Rosenlundsgatan 36B
118 53 Stockholm

letsdesign@antrop.se

INTRESSERAD AV SAMARBETE?

Katarina Walter

+46 (0) 70 750 08 91
katarina.walter@antrop.se

Vill DU JOBBA HOS OSS?

Zandra Rauchwerger

+46 (0) 70 750 48 35
zandra.rauchwerger@antrop.se

VÅRT TEAM

Erik Markensten

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 723
erik.markensten@antrop.se

Jenny Dannstedt

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 59 32 92
jenny.dannstedt@antrop.se

Magnus Nilsson

Visuell Designer

+46 (0) 733 164 646
magnus.nilsson@antrop.se

Mattias Mårtensson

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 721
mattias.martensson@antrop.se

Sara Backlund

Projektledare

+46 (0) 730 662 036
sara.backlund@antrop.se

Daniel Anundi

Tjänstedesigner

+46 (0) 721 811 844
daniel.anundi@antrop.se

Henrik Eneroth

Tjänstedesigner

+46 (0) 768 666 130
henrik.eneroth@antrop.se

Jessica Cronheim

Projektledare

+46 (0) 766 263 377
jessica.cronheim@antrop.se

Martin Gustavsson

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 722
martin.gustavsson@antrop.se

Patrik Jacobsson

Tjänstedesigner

+46 (0) 701 450 752
patrik.isaksson@antrop.se

Ulrika af Klint

Visuell designer

+46 (0) 707 504 837
ulrika.afklint@antrop.se

Marcus Rydling

Visuell designer

+46 (0) 709 900 050
marcus.rydling@antrop.se

Erik Hammarström

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 720
erik.hammarstrom@antrop.se

Ingibjörg Kristinsdóttir

UX-designer

+46 (0) 704 440 755
ingibjorg.kristinsdottir@antrop.se

Johanna Celion

Projektledare

+46 (0) 723 037 787
johanna.celion@antrop.se

Mattias Lagerbäck

UX-designer

+46 (0) 708 75 26 58
mattias.lagerback@antrop

Nina Grundmann

Innehållsstrateg

+46 (0) 707 504 863
nina.grundmann@antrop.se

Pedro Hernandez

UX-designer

+46 (0) 709 351 690
pedro.hernandez@antrop.se

Victor Hylén

UX-designer

+46 (0) 737 184 597
victor.hylen@antrop.se

Hampus Wikström

UX-designer

+46 (0) 730 508 350
hampus.wikstrom@antrop.se

Press och föreläsningar

Antrop föreläser, intervjuas och utbildar ofta om vår passion för kundnära tjänsteutveckling. Kontakta: zandra.rauchwerger@antrop.se